| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | Producent nie podaje info |
| Pojemność silnika | 27,2 cm³ |
| Moc | 0,7 kW/0,9 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,7 L |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 25 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 10 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | Oregon |
| Podziałka | 3/8" |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Regulowany wysięgnik | 2900-4250 mm |
| Waga | 8,3 kg |
Instrukcje obsługi Cedrus PW425
