Weibang WB455SC Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa z napędem na koła pomoże przy koszeniu w trudno dostępnych miejscach, jest łatwa w prowadzeniu
- Możliwość zbioru skoszonej trawy do kosza, wyrzut boczny oraz opcja mielenia
- Zalecana powierzchnia do 600 m²
- Dźwignia do szybkiej zmiany roboczej wysokości koszenia 8 stopni
- Opatentowany dwurzędowy wspornik łożyska zapewnia większą wytrzymałość urządzenia
- Kosiarka z 4-suwowym silnikiem Loncin posiada profesjonalne ostrza tnące, które zapewniają najlepsze efekty chwytania trawy i jednocześnie utrzymują hałas na niskim poziomie
- Kosiarka do pracy w trudnych warunkach, ponieważ można otworzyć pokrywę boczną i zamontować do niej deflektor bocznego wyrzutu. Jest on bardzo wydajny i specjalnie zaprojektowany do cięcia długich i mokrych traw
- Obserwuj produkt:
- Kod: WB455SC 3IN1
- Producent: Weibang
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 1 286,99 zł 1 759,00 zł 1 583,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 140 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 2,1 kW/2,9 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Zalecana powierzchnia | 600 m² |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Wysokość koszenia | 20-70 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 8 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/mulczowanie/wyrzut boczny |
| Pojemność kosza | 50 L |
| Waga | 37 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
