Husqvarna 420EL Pilarka elektryczna łańcuchowa
- Elektryczna pilarka łańcuchowa do zastosowań przydomowych i prac rzemieślniczych zapewnia doskonałą zwrotność i kontrolę
- Wysoka prędkość łańcucha umożliwia szybkie i płynne cięcie, a lekka, dobrze wyważona konstrukcja zmniejsza obciążenie ramion, barków i pleców
- Zakładanie i napinanie łańcucha oraz prowadnicy nie wymaga narzędzi
- Silnik jest umieszczony wzdłuż korpusu pilarki, co pozwala na manewrowanie urządzeniem
- Przezroczyste okienko do kontroli poziomu oleju i smarowania piły łańcuchowej
- Ergonomicznie ukształtowany uchwyt dla komfortu i łatwego dostępu do przycisków sterujących
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo obrażeń
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967205716
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 023,58 zł 1 399,00 zł 1 259,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 14,5 m/s |
| Moc wyjściowa | 2 kW |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 16 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H37 |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 4,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 420EL
