Husqvarna 555RXT Wykaszarka spalinowa
- Wykaszarka o bardzo dużej mocy, przeznaczona do pracy w trudnych warunkach w pełnym wymiarze godzin
- Silnik X-Torq zapewnia dużą moc i przyspieszenie oraz oszczędność paliwa, pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy
- Smart Start rozrusznik oraz pompa paliwowa umożliwiają rozruch przy minimalnym wysiłku
- Wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej, aby ułatwić następny start
- Długi wał zapewnia daleki zasięg, ułatwia pracę szerokimi ruchami
- Przekładnia zębata stożkowa zapewnia wysoki moment obrotowy i prawidłowy kąt, dzięki czemu osprzęt tnący jest utrzymywany równolegle do podłoża
- W komplecie są szelki z szerokim stelażem na plecach, regulowany pas tylny można dopasować
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Wysoka podpórka wykonana ze stopu magnezu daje swobodę ruchów podczas pracy na pochyłym terenie
- Magnetyczna blokada ułatwia wymianę urządzenia tnącego
- Cena obejmuje nóż do trawy Multi 350-3, szelki Balance XT2, głowicę żyłkową T55X M12, profilowany pałąk i wygodne uchwyty typu "bycze rogi", osłonę Combi
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966629004
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 4 675,61 zł 6 390,00 zł 5 751,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 53,3 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2,8 kW/3,8 KM |
| Szerokość koszenia | 54 cm |
| Prędkość | 9000 obr/min |
| Średnica wału | 35 mm |
| Głowica żyłkowa | T55X M12 |
| Kąt przekładni | 35° |
| Długość rury | 1483 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 9,2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 555RXT
