Husqvarna 553RS Wykaszarka spalinowa
- Przeznaczona do wykaszania gęstej trawy i chwastów
- Silnik X-Torq, mniejsze zużycie paliwa, pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy
- Pompa paliwowa umożliwia łatwy rozruch
- Sprzęgło ułatwia ciężką pracę długą żyłką oraz nożem o dużej średnicy
- Rozrusznik autonomiczny, filtr powietrza
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Osłona łączona osprzętu tnącego może być używana z ostrzem do trawy lub głowicą żyłkową
- Uchwyt zamocowany do obudowy wału za pomocą zacisku z odlewu
- Przekładnia zębata stożkowa zapewnia wysoki moment obrotowy i prawidłowy kąt, dzięki czemu osprzęt tnący jest utrzymywany równolegle do podłoża
- Podwójne szelki: ciężar jest równomiernie rozłożony na ramionach, wygodna pozycja robocza
- Cena obejmuje nóż do trawy Multi 300-3, podwójne szelki, głowicę żyłkową T45X M12, uchwyt typu "bycze rogi", osłonę Combi
- Cena nie zawiera tarczy tnącej
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966780004
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 633,33 zł 3 599,00 zł 3 239,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 50,6 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2,3 kW/3,1 KM |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Prędkość | 9500 obr/min |
| Średnica wału | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | T45X M12 |
| Kąt przekładni | 30° |
| Długość rury | 1483 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 8,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 553RS
