Husqvarna 545RXT Wykaszarka spalinowa
- Wykaszarka przeznaczona dla profesjonalnych użytkowników, którzy często i długo tną lub wykaszają gęstą trawę lub krzewy
- Silnik z technologią X-Torq oferuje wysoką oszczędność paliwa, pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy
- Automatyczna regulacja silnika AutoTune: system automatycznie dostosowuje parametry pracy silnika do rodzaju paliwa, temperatury czy wysokości nad poziomem morza, co eliminuje potrzebę ręcznej regulacji gaźnika
- Wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej, aby ułatwić następny start
- Pompa paliwowa umożliwia łatwy rozruch
- Ergonomiczne szelki posiadają szeroki stelaż na plecach, regulowany pas tylny można dopasować
- Kąt przekładni zębatej umożliwia ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża, optymalna długość wału oraz zapewnia daleki zasięg
- Profilowany regulowany pałąk i wygodne uchwyty
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Magnetyczna blokada ułatwia wymianę urządzenia tnącego
- Cena obejmuje nóż do trawy Multi 300-3, szelki Balance XT, głowicę żyłkową T45X M12, profilowany regulowany uchwyt typu "bycze rogi", osłonę Combi
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967176704
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 3 797,56 zł 5 190,00 zł 4 671,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 45,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2,2 kW/3 KM |
| Szerokość koszenia | 49 cm |
| Prędkość | 9000 obr/min |
| Średnica wału | 32 mm |
| Głowica żyłkowa | T45X M12 |
| Kąt przekładni | 35° |
| Długość rury | 1465 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 8,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 545RXT
