Husqvarna 543RS Wykaszarka spalinowa
- Wykaszarka przeznaczona do wykaszania gęstej trawy i chwastów
- Silnik X-Torq charakteryzuje wyższy moment obrotowy, pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy
- Pompa paliwowa umożliwia łatwy rozruch
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Osłona Combi osprzętu tnącego może być używana z ostrzem do trawy lub głowicą żyłkową
- Uchwyt zamocowany do obudowy wału za pomocą zacisku z odlewu
- Rozrusznik autonomiczny, pompa paliwowa, wydajny filtr powietrza
- Przekładnia zębata stożkowa zapewnia wysoki moment obrotowy i prawidłowy kąt, dzięki czemu osprzęt tnący jest utrzymywany równolegle do podłoża
- Podwójne szelki: ciężar jest równomiernie rozłożony na ramionach
- Sprzęgło ułatwia ciężką pracę długą żyłką oraz nożem o dużej średnicy
- W zestawie głowica żyłkowa T35 M12, nóż do trawy Multi 275-4 i osłona Combi, podwójne szelki, profilowany uchwyt typu "bycze rogi"
- Cena nie obejmuje tarczy tnącej
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966779901
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 267,48 zł 3 099,00 zł 2 789,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 40,1 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,4 kW/1,9 KM |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Prędkość | 9000 obr/min |
| Średnica wału | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M12 |
| Kąt przekładni | 30° |
| Długość rury | 1483 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 7,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 543RS
