Husqvarna 535RXT Wykaszarka spalinowa
- Wykaszarka do użytku profesjonalnego w pełnym wymiarze godzin
- Silnik X-Torq charakteryzuje wysoki moment obrotowy, pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy
- Po użyciu wyłącznik jest automatycznie przywracany do położenia włączenia, aby ułatwić następny start
- Pompa paliwowa umożliwia łatwy rozruch
- Profilowany regulowany uchwyt zapewnia wygodną pozycję roboczą
- Ergonomiczne szelki z szerokim stelażem na plecach, pasami na ramionach oraz pasem biodrowym. Regulowane zawiesie na szelkach
- Wysoka podpórka wykonana ze stopu magnezu daje użytkownikowi swobodę ruchów podczas pracy na pochyłym terenie
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Przekładnia zębata stożkowa zapewnia prawidłowy kąt, dzięki czemu osprzęt tnący jest utrzymywany równolegle do podłoża
- Osłona łączona osprzętu tnącego może być używana z ostrzem do trawy lub głowicą żyłkową
- Cena obejmuje nóż do trawy Multi 300-3, szelki Balance X, głowicę żyłkową T35 M12, uchwyt typu "bycze rogi", osłonę Combi
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966628902
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 3 145,53 zł 4 299,00 zł 3 869,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 34,6 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,4 kW/1,9 KM |
| Szerokość koszenia | 47 cm |
| Prędkość | 8400 obr/min |
| Średnica wału | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M12 |
| Kąt przekładni | 35° |
| Długość rury | 1483 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 6,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 535RXT
