Husqvarna 525RX Wykaszarka spalinowa
- Profesjonalna wykaszarka dla trawy i zarośli
- Silnik X-Torq zapewnia mniejsze zużycie paliwa, charakteryzuje wysoki moment obrotowy, pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy
- Profilowany uchwyt i komfortowe rękojeści zapewniają wygodną pozycję roboczą
- Ergonomiczne szelki optymalnie rozkładają ciężar między ramiona, klatkę piersiową oraz plecy
- Pompa paliwowa umożliwia łatwy rozruch
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap'n Go. Podawanie żyłki odbywa się szybko i bez wysiłku, wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej, aby ułatwić następny start
- Osłona łączona osprzętu tnącego może być używana z ostrzem do trawy lub głowicą żyłkową
- Rozrusznik autonomiczny ułatwia wymianę linki rozrusznika w razie potrzeby
- Przekładnia zębata stożkowa zapewnia wysoki moment obrotowy i prawidłowy kąt, dzięki czemu osprzęt tnący jest utrzymywany równolegle do podłoża
- Cena obejmuje nóż do trawy, szelki Balance 35, głowicę żyłkową T35 M10, profilowany regulowany uchwyt typu "bycze rogi", osłonę Combi
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966776801
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: produkt wycofany z oferty producenta
- Cena netto: 1 901,63 zł 2 599,00 zł 2 339,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 25,4 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1 kW/1,3 KM |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Prędkość | 8500 obr/min |
| Średnica wału | 24 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M10 |
| Kąt przekładni | 30° |
| Długość rury | 1483 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 4,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
