Husqvarna 336FR Wykaszarka wycinarka spalinowa
- Kosa spalinowa do profesjonalnego wycinania na terenach leśnych, do przycinania trawy, cięcia opornej roślinności, łącząca w sobie zarówno funkcję wykaszarki jak i wycinarki
- Silnik X-Torq zapewnia mniejsze zużycie paliwa, pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy
-
System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
-
Pompa paliwowa umożliwia łatwy rozruch
-
Po użyciu wyłącznik jest automatycznie przywracany do położenia włączenia, aby ułatwić następny start
-
Osłona łączona osprzętu tnącego może być używana z ostrzem do trawy lub głowicą żyłkową
-
Przekładnia zębata stożkowa zapewnia wysoki moment obrotowy i prawidłowy kąt, dzięki czemu osprzęt tnący jest utrzymywany równolegle do podłoża
-
Regulowany uchwyt i szelki optymalnie rozkładają obciążenie górnej części ciała, zapewniając wygodną pozycję roboczą
-
Cena obejmuje tarczę tnącą Scarlett 200-22, szelki Balance 35, głowicę żyłkową T35 M12, nóż do trawy Multi 300-3, uchwyt typu "bycze rogi", osłona Combi
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966604703
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 413,82 zł 3 299,00 zł 2 969,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 34,6 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,3 kW/1,8 KM |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Prędkość | 8400 obr/min |
| Średnica wału | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M12 |
| Tarcza tnąca | Scarlett 200-22 |
| Kąt przekładni | 35° |
| Długość rury | 1483 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 336FR
