Husqvarna 135R Wykaszarka spalinowa
- Wykaszarka zaprojektowana do różnych zadań związanych z wykaszaniem i wycinaniem w ogrodzie i wokół niego
- Wyposażona w silnik X-Torq, wysoki moment obrotowy pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy
- Łatwa w obsłudze za sprawą pompy paliwa i wyłącznika, który automatycznie wraca do położenia włączenia
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: podawanie żyłki odbywa się szybko przez dociśnięcie głowicy żyłkowej do ziemi
- Dołączone szelki pozwalają na wygodną pozycję roboczą, ciężar jest równomiernie rozłożony na ramionach, a uchwyt można regulować
- Osłona łączona osprzętu tnącego może być używana z ostrzem do trawy lub głowicą żyłkową
- Przekładnia zębata stożkowa zapewnia prawidłowy kąt, dzięki czemu osprzęt tnący jest utrzymywany równolegle do podłoża
- Cena obejmuje nóż do trawy Multi 300-3, podwójne szelki, głowicę żyłkową T35 M12, osłonę Combi, regulowany uchwyt typu "bycze rogi"
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966604802
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 2 340,65 zł 3 199,00 zł 2 879,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 34,6 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,3 kW/1,8 KM |
| Szerokość koszenia | 47 cm |
| Prędkość | 8400 obr/min |
| Średnica wału | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M12 |
| Kąt przekładni | 35° |
| Długość rury | 1483 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 6,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 135R
