Husqvarna 535iRXT Wykaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Wykaszarka przeznaczona do profesjonalnego użytku w pełnym wymiarze godzin
- Bezszczotkowy silnik E-Torq o wysokim momencie obrotowym zapewnia wydajność potrzebną do wykonania pracy na czas
- Zintegrowana łączność ułatwia aktualizację oprogramowania sprzętowego, śledzenie statystyk i historii użytkowania oraz lokalizacji w aplikacji Husqvarna Fleet Services
- Tryb 3 prędkości pozwala dostosowanie mocy wyjściowej do aktualnych warunków pracy
- Wskaźnik LED pokazujący stan baterii
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Wysoki uchwyt zapewnia więcej miejsca na nogi podczas pracy na terenach pochyłych
- Poziom hałasu nadaje się do pracy w miejscach publicznych
- Długość wału oraz kąt przekładni umożliwiają ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża
- Elastyczny system BLi-X 36 V – jeden akumulator może być używany w wielu narzędziach Husqvarna
- Kompatybilna z głowicą żyłkową ErgoFeed. Funkcja ErgoFeed umożliwia wysuwanie żyłki za pomocą naciśnięcia przycisku na prawym uchwycie
- Cena obejmuje nóż do trawy Multi 300-3, szelki Balance XB, głowicę żyłkową E35B, regulowany uchwyt typu "bycze rogi", osłonę Combi
- Cena nie zawiera tarczy tnącej, baterii, ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967850607
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 852,85 zł 3 899,00 zł 3 509,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Prędkość | 8200 obr/min |
| Średnica wału | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | E35B |
| Kąt przekładni | 35° |
| Długość rury | 1380 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Husqvarna Fleet Services |
| Waga | 4,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 535iRXT
