Husqvarna 535iFR Wykaszarka wycinarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Wykaszarka przeznaczona do częstego użytkowania przy cięciu trawy, zarośli i lekkich prac leśnych
- Zintegrowana łączność z aplikacją Husqvarna Connect. W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja zapewnia dodatkowe informacje: czas pracy i stan ładowania, potrzeby konserwacyjne
- Bezszczotkowy silnik E-Torq o wysokim momencie obrotowym
- Tryb 3 prędkości pozwala zmaksymalizować czas pracy poprzez dostosowanie mocy wyjściowej do aktualnych warunków pracy
- Wskaźnik LED pokazujący stan baterii
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Poziom hałasu nadaje się do pracy w miejscach publicznych
- Optymalna długość wału oraz kąt przekładni umożliwiają ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża
- System akumulatorów BLi-X 36 V umożliwia elastyczne zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Cena zawiera tarczę tnącą Scarlett 200-22, nóż do trawy Multi 300-3, głowicę żyłkową T35 M12, regulowany uchwyt, osłonę Combi, szelki Balance 55
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki w komplecie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967850504
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 560,16 zł 3 499,00 zł 3 149,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Prędkość | 8200 obr/min |
| Średnica wału | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M12 |
| Tarcza tnąca | Scarlett 200-22 |
| Kąt przekładni | 35° |
| Długość rury | 1380 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Husqvarna Connect |
| Waga | 4,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 535iFR
