Husqvarna 525iRXT Wykaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Bezprzewodowa wykaszarka, zaprojektowana do pracy w pełnym wymiarze godzin
- Silnik E-Torq o wysokim momencie obrotowym
- Zintegrowana łączność z usługą Husqvarna Fleet Services dla połączenia z usługami cyfrowymi
- Husqvarna ActiveCool umożliwia wydajne chłodzenie akumulatora podczas ładowania, jak i rozładowywania
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Poziom hałasu umożliwia pracę w miejscach publicznych
- Funkcja ErgoFeed umożliwia wysuwanie żyłki za pomocą naciśnięcia przycisku na prawym uchwycie
- Wskaźnik LED pokazujący stan baterii
- Tryb 3 prędkości pozwala dostosowanie mocy wyjściowej do aktualnych warunków pracy
- Wykaszarka wyłącza się automatycznie po 3 minutach bezczynności
- Antywibracyjny wysoki uchwyt typu poprawia komfort pracy również na zboczach
- Optymalna długość wału oraz kąt przekładni umożliwiają ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża
- Cena obejmuje nóż do trawy Grass 255-4, szelki Balance XB, głowicę żyłkową E35B, wysoki uchwyt typu "bycze rogi", osłonę Combi
- Akumulator i ładowarka nie są dołączone w cenie, alternatywnie można również podłączyć do akumulatora plecakowego. Elastyczny system baterii BLi-X 36 V zapewnia wykorzystanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970551401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 974,80 zł 2 699,00 zł 2 429,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Prędkość | 10500 obr/min |
| Średnica wału | 24 mm |
| Głowica żyłkowa | E35B |
| Kąt przekładni | 30° |
| Długość rury | 1436 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Husqvarna Fleet Services |
| Waga | 4,2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 525iRXT
