Husqvarna 325iR Wykaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Wykaszarka profesjonalna radzi sobie z gęstą trawą i zaroślami, odporna na deszcz, może pracować przez cały rok
- Bezszczotkowy silnik E-Torq posiada aktywne chłodzenie dla maksymalnej wydajności
- Optymalna długość wału oraz kąt przekładni umożliwiają ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża
- Praca z maszyną wyposażoną w uprząż i zaczep zapewnia wygodną pozycję roboczą
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Wyposażona we wskaźniki LED pokazujące stan baterii
- Dzięki trybowi 3-biegowemu moc wyjściową można dostosować do danego zadania, aby zmaksymalizować czas pracy, zapewnia doskonałe rezultaty za każdym razem
- Elastyczny system BLi-X 36 V – jeden akumulator może być używany w wielu narzędziach Husqvarna
- Cena obejmuje dołączoną głowicę żyłkową T35 M10, osłonę Combi i metalowy nóż do trawy Grass 255-3, szelki Balance 35, uchwyt typu "bycze rogi"
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970566901
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 535,77 zł 2 099,00 zł 1 889,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Prędkość | 8400 obr/min |
| Średnica wału | 24 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M10 |
| Kąt przekładni | 30° |
| Długość rury | 1436 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 3,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 325iR
