Husqvarna 555FXT Wycinarka spalinowa z podgrzewanymi uchwytami
- Profesjonalna wycinarka przeznaczona do pracy w pełnym wymiarze godzin
- Silnik X-Torq zapewnia dużą moc i przyspieszenie oraz znaczną oszczędność paliwa
- Wyposażona w podgrzewane uchwyty, ułatwiające nieprzerwaną pracę w deszczu i niskiej temperaturze
- Ogrzewanie uchwytów kontrolowane przy pomocy termostatu
- Smarowniczka do linki gazu, szczególne przydana przy pracy w zimnych warunkach
- Krótki wał z przekładnią zębatą umożliwia pracę w gęstym lesie. Przekładnia kątowa z dużą prędkością obrotową tarczy tnącej
- Łatwiejszy rozruch dzięki funkcji Smart Start i pompie paliwa
- Wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej, aby ułatwić następny start
- Manetka gazu sterowana kciukiem
- Magnetyczna blokada ułatwia wymianę noży
- Cena obejmuje tarczę tnącą Scarlett 225-24, podgrzewane uchwyty typu "bycze rogi", ergonomiczne szelki Balance XT z szerokim stelażem na plecach, regulowany pas tylny w komplecie
- Cena nie obejmuje głowicy żyłkowej, noża do trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966629203
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 5 114,63 zł 6 990,00 zł 6 291,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 53,3 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2,8 kW/3,8 KM |
| Prędkość | 9000 obr/min |
| Średnica wału | 35 mm |
| Tarcza tnąca | Scarlett 225-24 |
| Kąt przekładni | 24° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 9,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 555FXT
