Husqvarna 545F Wycinarka spalinowa
- Profesjonalna wycinarka, przeznaczona do pracy w trudnych warunkach
- Silnik X-Torq charakteryzuje wysoki moment obrotowy i pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa
- Manetka gazu sterowana kciukiem
- Magnetyczna blokada ułatwia wymianę noży
- Przekładnia kątowa z dużą prędkością obrotową tarczy tnącej
- Po użyciu wyłącznik jest automatycznie przywracany do położenia włączenia, aby ułatwić następny start
- Cena obejmuje tarczę tnącą Scarlett 225-24, regulowany uchwyt typu "bycze rogi", szelki Balance X z szerokim stelażem na plecach, pasami na ramionach oraz pasem biodrowym, które rozkładają ciężar na większej powierzchni ciała
- Cena nie obejmuje głowicy żyłkowej, noża do trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967884502
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 3 285,37 zł 4 490,00 zł 4 041,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 45,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2 kW/2,7 KM |
| Prędkość | 9000 obr/min |
| Średnica wału | 32 mm |
| Tarcza tnąca | Scarlett 225-24 |
| Kąt przekładni | 24° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 8,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 545F
