Husqvarna S 500 PRO Wertykulator spalinowy
- Wertykulator przeznaczony do intensywnego i wielokrotnego użytku
- Łożyskowany wałek ze swobodnie obracającymi się nożami bijakowymi skutecznie usuwa z trawnika sfilcowany mech
- Mocny, łatwy do uruchomienia silnik, kompaktowa konstrukcja i składana rączka
- Spawana rama wykonana jest z wytrzymałej, grubej stali, wyposażonej w żelazne koła na łożyskach kulkowych
- Składany uchwyt ułatwia przenoszenie, przechowywanie i transport
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970652901
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 4 382,93 zł 5 990,00 zł 5 391,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc | 4 kW/5,4 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Regulacja głębokości | Pokrętło |
| Zalecana powierzchnia | 1500 m² |
| Szerokość robocza | 50 cm |
| Głębokość robocza, max | 5 mm |
| Waga | 66 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna S 500 PRO
