Husqvarna S138C Wertykulator elektryczny
- Przewodowy wertykulator o szerokości roboczej 38 cm z szybką wymianą noży
- Przełącznik 2 w 1 pomiędzy wygrabianiem mchu i skaryfikacją
- Centralna regulowana głębokość robocza oraz mocny silnik powodują skutecznie usuwanie mchu i suchej zalegającej trawy z trawnika przed i po sezonie
- Kompaktowa konstrukcja i składany uchwyt ułatwiają transport i przechowywanie
- Intuicyjna klawiatura, zbieranie jako opcja i brak emisji spalin
- Worek przeznaczony do zbierania kurzu i zapobiegania wydmuchiwaniu go na twarz użytkownika
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967922301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 877,24 zł 1 199,00 zł 1 079,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc | 1,6 kW |
| Rodzaj zasilania | Przewodowy |
| Regulacja wysokości | Centralna |
| Zalecana powierzchnia | 500 m² |
| Szerokość robocza | 380 mm |
| Głębokość robocza, max | 8 mm |
| Pojemność kosza | 45 L |
| Waga | 19 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna S138C
