Husqvarna WDC 325L Odkurzacz elektryczny budowlany
- Pojemny odkurzacz na mokro i na sucho z regulacją prędkości skutecznie radzi sobie z brudem, kurzem, rozlanymi płynami i zanieczyszczeniami
- Pokrętło regulacji prędkości, dzięki czemu moc ssania można wygodnie regulować w zależności od zadania i używanego narzędzia
- Odkurzacz spełnia wymagania klasy pyłu L. Klasa L nadaje się do pyłów o niskim stopniu zagrożenia, takich jak pyły domowe, z drewna miękkiego, gips i plastik, prac remontowych
- Wkład filtr PET z możliwością mycia, filtr używany jest do pracy na sucho i na mokro
- Gniazdo zasilania z automatyczną funkcją stop/start. Odkurzacz działa jeszcze 5 sekund po wyłączeniu, aby całkowicie opróżnić wąż ssący z pyłu
- Kółka nastawne z zakresem ruchu 360 stopni zapewniają doskonałą zwrotność
- Półautomatyczne czyszczenie filtra: fizelinowy filtr workowy skutecznie zatrzymuje pył i zanieczyszczenia, także w trakcie opróżniania zbiornika
- Funkcja wydmuchu: możliwość podłączenia węża na wylocie powietrza umożliwia pracę w trybie dmuchawy do wykorzystania przy sprzątaniu liści, czyszczeniu wąskich miejsc, czyszczeniu narzędzi
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967908101
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 950,41 zł 1 299,00 zł 1 169,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc znamionowa | 1200 W |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Fazy | 1 ph |
| Maksymalne podciśnienie | 235 mbar |
| Źródło zasilania | Przewód |
| Długość przewodu | 5 m |
| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP 24 |
| Pojemnik | 25 L |
| Przepływ powietrza | 3700 L/min |
| Długość węża | 3,5 m |
| Średnica węża | 32 mm |
| Klasa pyłów | L (niski poziom bezpieczeństwa) |
| Waga | 9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna WDC 325L

