Husqvarna TS 217T Traktorek ogrodowy spalinowy z wyrzutem bocznym
- Traktorek ogrodowy z napędem na dwa pedały dla lepszej kontroli jazdy i pielęgnacji trawników
- Łatwo dostępne elementy sterujące i dźwignie, szybko regulowany fotel do żądanej pozycji
- Zespół tnący o szerokości roboczej 108 cm, wysokoścć koszenia można dostosować go do różnych potrzeb i stanu trawy
- System działania wstecznego aktywowany jest za pomocą kluczyka, co pozwala na szybki dostęp do koszenia tyłem i minimalizuje ryzyko niezamierzonego użycia tej funkcji
- Rozruch za pomocą kluczyka w każdych warunkach pogodowych, elektryczne załączanie noży tnących
- Regulacja wysokości koszenia wspomagana sprężyną
- Łatwe tankowanie dzięki zewnętrznemu korkowi wlewu paliwa
- Reflektory LED zapewniają lepszą widoczność podczas pracy w ciemnych warunkach
- Jeden otwarty schowek po lewej stronie i jeden z tyłu z pokrywą zapewniają dostęp do sprzętu podczas koszenia
- Cena obejmuje zderzak przedni, cena nie zawiera pojemnika na trawę, dostępnego jako osprzęt
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970728101
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 14 260,98 zł 19 490,00 zł 17 541,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 635 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 12,5 kW/17 KM |
| Szerokość koszenia | 108 cm |
| Wysokość koszenia | 25-105 cm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 10 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna TS 217T
