Husqvarna TC 242T Traktorek ogrodowy spalinowy z koszem
- Wyposażony w dwucylindrowy silnik Husqvarna stworzony do użytku w średnich i dużych ogrodach
- Posiada zintegrowany tylny kosz o pojemności 320 litrów, co umożliwia efektywne zbieranie skoszonej trawy i liści, kosz łatwo opróżnić z fotela operatora
- Sterowanie traktorem odbywa się za pomocą pedałów, co umożliwia regulację prędkości oraz manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
- Hydrostatyczna skrzynia biegów zapewnia płynne przyspieszanie i zwalnianie bez konieczności zmiany biegów
- Możliwość dołączania osprzętu do traktora: zestaw BioClip, przyczepa, brona, skaryfikator, rozsiewacz, pług wirnikowy, szczotka
- Złącze ogrodowe do podłączenia węża ogrodowego w celu mycia traktora
- W standardzie dźwignia regulacji wysokości koszenia na błotniku
- Cena zawiera pojemnik na trawę
- Obserwuj produkt:
- Kod: 960510202
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: produkt wycofany z oferty producenta
- Cena netto: 15 358,54 zł 20 990,00 zł 18 891,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 764 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 14,5 kW/19,7 KM |
| Szerokość koszenia | 108 cm |
| Wysokość koszenia | 38-102 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 6,7 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
