Husqvarna TC 220T Traktorek ogrodowy spalinowy z koszem
- Traktorek ogrodowy z dużym koszem i tempomatem posiada napęd na dwa pedały dla lepszej kontroli jazdy
- Tempomat pozwala odpocząć nodze podczas koszenia dużych otwartych przestrzeni, pozbawionych przeszkód
- Opróżnianie można łatwo obsługiwać za pomocą dźwigni zwalniającej
- Funkcje silnika: automatyczne ssanie, filtr oleju i podwójny cylinder, solidna konstrukcja z żeliwnymi przednimi osiami
- Rozruch silnika w każdych warunkach pogodowych, wystarczy przekręcić kluczyk i rozpocząć jazdę
- Dzięki zewnętrznemu korkowi wlewu paliwa nie trzeba otwierać maski silnika podczas tankowania
- Fotel kierowcy można wyregulować, przesuwając go do żądanej pozycji
- Wyposażony w reflektory LED zapewniające lepszą widoczność podczas pracy w ciemnych warunkach
- Uchwyt boczny może być używany podczas wsiadania i wysiadania, a także do wprowadzania traktorka do garażu lub innego pomieszczenia
- Wspomagana sprężyną regulacja wysokości cięcia, elektryczne załączanie noży tnących
- System działania wstecznego aktywowany jest za pomocą kluczyka startowego, co pozwala na szybki dostęp do koszenia tyłem i minimalizuje ryzyko niezamierzonego użycia tej funkcji
- Jeden otwarty schowek po lewej stronie zapewnia łatwy dostęp do sprzętu podczas koszenia
- Cena zawiera zderzak przedni, pojemnik na trawę
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970727801
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 18 219,51 zł 24 900,00 zł 22 410,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 708 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 14,4 kW/19,5 KM |
| Szerokość koszenia | 108 cm |
| Wysokość koszenia | 25-105 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 10 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna TC 220T
