Husqvarna TC 215T Traktorek ogrodowy spalinowy z koszem
- Traktor ogrodowy z dużym koszem, zespołem tnącym o szerokości 95 cm zapewnia doskonałą wydajność koszenia i umożliwia poruszanie się w wąskich przejściach
- Opróżnianie kosza odbywa się bez wysiłku za pomocą dźwigni zwalniającej
- Filtr oleju i podwójny cylinder, solidna konstrukcja z żeliwnymi przednimi osiami
- System działania wstecznego aktywowany jest za pomocą kluczyka startowego, co pozwala na szybki dostęp do koszenia tyłem i minimalizuje ryzyko niezamierzonego użycia tej funkcji
- Regulacja siedziska kierowcy do żądanej pozycji
- Rozruch silnika w każdych warunkach pogodowych i brak konieczności obsługi ssania, wystarczy przekręcić kluczyk i rozpocząć jazdę
- Regulacja wysokości koszenia wspomagana sprężyną
- Jeden otwarty schowek po lewej stronie zapewnia łatwy dostęp do sprzętu podczas koszenia
- Dzięki zewnętrznemu korkowi wlewu paliwa nie trzeba otwierać maski silnika podczas tankowania
- Reflektory LED zapewniające lepszą widoczność z miejsca kierowcy podczas pracy w ciemnych warunkach
- Napęd na dwa pedały dla lepszej kontroli jazdy
- Elektryczne załączanie noży tnących
- Cena zawiera pojemnik na trawę
- Ochrona przednia dostępna dodatkowo, nie jest wliczona w cenę
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970727701
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 14 626,83 zł 19 990,00 zł 17 991,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 586 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 11,7 kW/15,9 KM |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
| Wysokość koszenia | 25-105 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 10 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna TC 215T
