Husqvarna ST 376 Odśnieżarka spalinowa dwustopniowa
- Wytrzymała odśnieżarka stworzona do wymagających zastosowań, zapewnia moc potrzebną do skutecznego odśnieżania dużych i skomplikowanych obszarów
- Hydrostatyczny napęd i dźwignie zwalniające zapewniają doskonałą zwrotność
- Rozruch elektryczny zapewnia łatwe uruchomienie za jednym naciśnięciem przycisku niezależnie od warunków
- Dla zwiększenia komfortu w niskich temperaturach pług jest wyposażony w podgrzewane uchwyty
- Układ kierowniczy ze wspomaganiem oraz automatycznym zwalnianiem napędu na jedno koło ułatwia skręcanie i zapewnia doskonałą zwrotność, manewrowanie jest płynne i łatwe
- Duży, wysokowydajny silnik i szeroki wlot zapewniają wydajną obróbkę dużych ilości śniegu
- Wszystkie dźwignie i ustawienia są dostępne z pozycji operatora, sterowanie jedną ręką ułatwia regulację podczas pracy
- Reflektory LED poprawiają widoczność podczas pracy po zmroku
- Duże opony z grubym bieżnikiem zapewniają niezawodną przyczepność i zwrotność w każdych warunkach
- Płozy pozwalają odśnieżarce ślizgać się po zamarzniętych powierzchniach, jednocześnie podnosząc ślimak na idealną wysokość do wydajnego odśnieżania
- Drążek ułatwia czyszczenie rynny w przypadku jej zatkania, umożliwiając szybkie wznowienie odśnieżania
- System dwustopniowy: ślimak i wentylator wirnika, aby zapewnić wydajne pobieranie śniegu i szybkie odprowadzanie go przez rynnę
- Przedłużenie deflektora zapewnia komfortowe warunki pracy przy lekkim śniegu lub wietrze
- Cena zawiera narzędzie czyszczące ze szczotką w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970787401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 9 504,88 zł 12 990,00 zł 11 691,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 375 cm³ |
| Moc znamionowa | 7,8 kW/10,6 KM |
| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Szerokość robocza | 76 cm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Przekładnia, biegi do przodu/do tyłu | Bezstopniowa |
| Podgrzewane uchwyty | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwa | 4 L |
| Waga | 123 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

