Husqvarna ST 269 Odśnieżarka spalinowa dwustopniowa
- Wysokowydajna odśnieżarka z podgrzewanymi uchwytami i rozrusznikiem elektrycznym
- Rozruch elektryczny zapewnia łatwe uruchomienie za jednym naciśnięciem przycisku niezależnie od warunków
- Dla zwiększenia komfortu w niskich temperaturach pług jest wyposażony w podgrzewane uchwyty
- Układ kierowniczy ze wspomaganiem oraz automatycznym zwalnianiem napędu na jedno koło ułatwia skręcanie i zapewnia doskonałą zwrotność, manewrowanie jest płynne i łatwe
- Duży, wysokowydajny silnik i szeroki wlot zapewniają wydajną obróbkę dużych ilości śniegu
- Wszystkie dźwignie i ustawienia są dostępne z pozycji operatora, sterowanie jedną ręką ułatwia regulację podczas pracy
- Reflektory LED poprawiają widoczność podczas pracy po zmroku
- Duże opony z grubym bieżnikiem zapewniają niezawodną przyczepność i zwrotność w każdych warunkach
- Płozy pozwalają odśnieżarce ślizgać się po zamarzniętych powierzchniach, jednocześnie podnosząc ślimak na idealną wysokość do wydajnego odśnieżania
- Drążek ułatwia czyszczenie rynny w przypadku jej zatkania, umożliwiając szybkie wznowienie odśnieżania
- System dwustopniowy: ślimak i wentylator wirnika, aby zapewnić wydajne pobieranie śniegu i szybkie odprowadzanie go przez rynnę
- Cena zawiera narzędzie czyszczące ze szczotką w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970787301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 6 065,85 zł 8 290,00 zł 7 461,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 252 cm³ |
| Moc znamionowa | 5,2 kW/7 KM |
| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Szerokość robocza | 69 cm |
| Rodzaj przekładni | Tarcza cierna |
| Biegi | 5 do przodu, 2 do tyłu |
| Podgrzewane uchwyty | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2,5 L |
| Waga | 95 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna ST 269

