Husqvarna RC 318T Rider spalinowy z koszem
- Kosiarka samojezdna z pojemnym 300-litrowym koszem
- Opróżnianie kosza i regulacja wysokości koszenia z fotela operatora
- Automatyczne ugniatanie ścinków trawy dla optymalnego wypełnienia kosza
- Zmiana sposobu koszenia ze zbierania na bez zbierania
- Skrętna oś tylna daje maksymalną przyczepność kół napędowych, bezpieczeństwo, stabilność zarówno na terenach płaskich jak i na wzgórzach
- Przegubowy układ kierowniczy zapewnia zwrotność i ułatwia omijanie przeszkód, takich jak drzewa i krzewy
- Obrotowe koła dla pracy na zakrętach, zapobiegają również uszkodzeniu powierzchni trawnika
- Przekładnia hydrostatyczna — prędkość i kierunek wybiera się za pomocą pedałów
- Noże włączają się automatycznie po opuszczeniu zespołu tnącego
- Licznik motogodzin z przypomnieniem serwisowym
- Urządzenie tnące można przechylić o 90 stopni, aby ułatwić serwisowanie i czyszczenie
- Cena obejmuje gałkę kierownicy
- Cena nie zawiera urządzenie tnące Combi 103 lub 112 cm z funkcją mulczowania trawy BioClip lub wyrzutem tylnym
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970621101
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 28 895,12 zł 39 490,00 zł 35 541,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 635 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 12,7 kW/17,2 KM |
| Pojemność akumulatora | 5,5 Ah |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Szerokość koszenia | 103-112 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 8 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 125 kg |
| Pojemność kosza | 300 L |
| Waga | 326 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna RC 318T
