Husqvarna PW 370 Myjka ciśnieniowa
- Myjka wysokociśnieniowa do czyszczenia wszystkich powierzchni zewnętrznych, poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami
- Posiada długi, elastyczny wąż SteelFlex, wzmocniony stalą
- Inteligentne czujniki i cyfrowy wyświetlacz informują na bieżąco o wskazaniach błędów, danych produktu i szczegółowych instrukcjach
- Сzyszczenie każdego rodzaju powierzchni przebiega bez wysiłku. Dzięki nowej lancy Multi-Lance 3 w 1 można szybko przełączać się między różnymi zadaniami, ponieważ wymianę dyszy można wykonać jednym kliknięciem
- Kompatybilna z wieloma akcesoriami, a po zakończeniu pracy zwijanie węża odbywa się szybko za pomocą szpuli na wąż z prowadnicą
- Miękkie koła z bieżnikiem zamontowane na metalowej osi, zapewniają doskonałą przyczepność w wymagającym terenie
- Składany aluminiowy ucwyt, który zmniejsza przestrzeń potrzebną do przechowywania i transportu
- Rozpylacz piany o wysokim stopniu krycia umożliwia efektywne i regulowane dozowanie detergentu
- Spust nie wymagający dużej siły oznacza komfort ręki podczas długotrwałego użytkowania
- Szybkozłącze węża z mosiężną złączką skraca czas konfiguracji, dzięki czemu można szybko rozpocząć prace związane z czyszczeniem
- Maksymalna wygoda dzięki obrotowemu połączeniu lancy natryskowej oraz szybkim złączom węża, dysz i akcesoriów
- Pistolet można podłączyć do dołączonej dyszy niskociśnieniowej, co ułatwia płukanie
- Cena obejmuje dyszę płaską i obrotową, rozpylacz piany FS 300 w zestawie
- Rekomendowane zastosowanie filtra do wody WF 300
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970726601
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 938,21 zł 2 649,00 zł 2 384,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP X5 |
| Rodzaj zasilania | Przewód |
| Napięcie, prąd | 230-240 V/10 A |
| Częstotliwość | 50 Hz 1 faza |
| Maksymalne ciśnienie | 170 bar |
| Wydatek wody | 380-500 L/godz |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Długość węża | 10 m |
| Maksymalna wysokość samozasysania | 0,5 m |
| Pojemność pojemnika | 0,7 L |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna PW 370
