Husqvarna W80P Pompa do wody czystej spalinowa
- Pompa wodna do nawadniania i osuszania zapewnia wydajną i niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach
- Wyposażona w ramę ochronną, która chroni maszynę przed uszkodzeniem i służy jako uchwyt do podnoszenia
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967639103
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 877,24 zł 1 199,00 zł 1 079,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Pojemność cylindra | 196 cm³ |
| Moc znamionowa | 3,7 kW/5 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Wydajność, max | 54000 L/godz |
| Wysokość podnoszenia, max | 28 m |
| Wysokość samozasysania, max | 7 m |
| Średnica przyłącza ssącego | 80 mm |
| Waga | 28 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna W80P
