Husqvarna 530iPT5 Podkrzesywarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Podkrzesywarka z wysięgnikiem teleskopowym o zasięgu 5 m, dla profesjonalistów, odporna na deszcz
- Tryb Save oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów
- Akumulator jest umieszczony poziomo, co zmniejsza ryzyko przedostania się do jego komory zanieczyszczeń, wody, ścinków i pyłu. Przelotowa konstrukcja korpusu zapewnia również wysoki stopień elastyczności, umożliwia stosowanie akumulatorów o różnych rozmiarach
- Zaawansowany, bezszczotkowy silnik oznacza wysoki i stały moment obrotowy
- Ergonomicznie ukształtowany uchwyt
- Zaczep na uprząż, który odciąża obie ręce i ramiona i zapewnia mniej uciążliwą pozycję roboczą
- Teleskopowa rura do regulacji wysokości cięcia
- Duża prędkość piły łańcuchowej umożliwia szybkie, płynne cięcie
- Niski poziom hałasu pozwala pracować nawet w miejscach publicznych
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967884811
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 486,99 zł 3 399,00 zł 3 059,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 20 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 25 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 25 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 10 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H00 |
| Podziałka | 1/4" |
| Łączność bezprzewodowa | H00 |
| Waga | 5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 530iPT5
