Husqvarna 530iP4 Podkrzesywarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Podkrzesywarka akumulatorowa dla profesjonalistów o zasięgu 4 m
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Tryb Save oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów
- Niski poziom hałasu pozwala pracować nawet w miejscach publicznych
- Przelotowa konstrukcja korpusu zapewnia wysoki stopień elastyczności, ponieważ umożliwia stosowanie akumulatorów BLi-X o różnych rozmiarach
- Intuicyjne sterowanie przyciskami, bezszczotkowy silnik, ergonomicznie ukształtowany uchwyt
- Zaczep na uprząż, która odciąża obie ręce i ramiona i zapewnia mniej uciążliwą pozycję roboczą
- Duża prędkość piły łańcuchowej umożliwia szybkie, płynne cięcie
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967884711
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 2 194,31 zł 2 999,00 zł 2 699,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 20 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 25 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 25 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 10 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H00 |
| Podziałka | 1/4" |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 3,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 530iP4
