Husqvarna 120iTK4-P Podkrzesywarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Pilarka wysięgnikowa do przycinania żywopłotów, do cięcia gałęzi, zamiast osprzętu do podkrzesywarki można zamontować osprzęt nożycowy
- Produkt można rozdzielić na połowy bez użycia narzędzi, co ułatwia przechowywanie i transport
- Rura teleskopowa o zasięgu do 4 m do szybkiej regulacji wysokości cięcia, pozwala wygodnie przystosować narzędzie do różnych zadań
- Niski poziom hałasu pozwala na pracę w miejscach publicznych
- Automatycznie wyłącza się po pozostawieniu bez nadzoru po 60 sekundach, co wydłuża czas pracy baterii i ogranicza ryzyko obrażeń
- Elastyczny system 36V BLi-X: jeden akumulator może być używany w wielu narzędziach Husqvarna
- Cena zawiera głowicę do podkrzesywarki PK4
- Cena nie obejmuje akumulatora i ładowarki, przystawki nożyc do żywopłotu HK4
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970515901
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 804,07 zł 1 099,00 zł 989,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 10 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 25 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 25 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 10 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H00 |
| Podziałka | 1/4" |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 4,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 120iTK4-P
