Husqvarna 122C Podkaszarka spalinowa
- Podkaszarka z zakrzywionym trzonkiem do łatwego i płynnego cięcia trawy, nadaje się do użytku domowego
- Smart Start i pompa paliwowa umożliwiają uruchamianie urządzenia przy minimalnym wysiłku
- Tap 'n Go wysuwanie żyłki przez dociśnięcie głowicy do ziemi
- Silnik został zaprojektowany tak, aby utrzymać poziom dźwięku na komfortowo niskim poziomie
- Cena obejmuje osłonę, głowicę żyłkową R25, uchwyt
- Cena nie obejmuje szelek, tarczy tnącej, noża do trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966779701
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 657,72 zł 899,00 zł 809,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 21,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 0,6 kW/0,8 KM |
| Szerokość koszenia | 43 cm |
| Prędkość | 10000 obr/min |
| Średnica wału | 25,4 mm |
| Głowica żyłkowa | R25 |
| Kąt przekładni | 30° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 4,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 122C
