Husqvarna 215iL Podkaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Zasilana akumulatorowo podkaszarka, łatwa w manewrowaniu. Kompaktowa, lekka konstrukcja, silnik bezszczotkowy, intuicyjne sterowanie
- Nadaje się do przycinania wysokiej trawy w ogrodach, krawędzi trawnika
- Regulowany trzonek teleskopowy pozwala ustawić ergonomiczną pozycję dla każdego użytkownika, a także ułatwia przechowywanie i transport
- Automatyczne wyłączanie po 60 sekundach bezczynności
- Elastyczny system 36 V BLi-X: jeden akumulator może być używany w wielu narzędziach Husqvarna
- Tryb Save oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów
- Szybkie wysuwanie żyłki Tap 'n Go bez otwierania pokrywy: aby uzupełnić zapas, przeciągnij żyłkę przez głowicę i obróć pokrętło
- Cena zawiera głowicę żyłkową R25B
- Cena nie obejmuje szelek, tarczy tnącej, noża do trawy, akumulatora, ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970536001
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 730,89 zł 999,00 zł 899,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | BLDC bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 31 cm |
| Prędkość | 6800 obr/min |
| Głowica żyłkowa | R25B |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 2,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 215iL
