Husqvarna 115iL Podkaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Lekka, wygodna i łatwa do uruchomienia podkaszarka do użytku przydomowego
- Szybkie wysuwanie żyłki Tap 'n Go: system cięcia dwużyłkowego, wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Tryb Save oszczędza czas pracy akumulatora produktu poprzez obniżenie obrotów
- Regulowany przedni uchwyt
- Cicha praca, niski poziom hałasu
- Cena nie obejmuje szelek, tarczy tnącej, noża do trawy, akumulatora, ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967098801
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (23 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: produkt wycofany z oferty producenta
- Cena netto: 804,07 zł 1 099,00 zł 989,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | BLDC bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 33 cm |
| Prędkość | 5500 obr/min |
| Średnica wału | 37,9 mm |
| Głowica żyłkowa | T25B |
| Kąt przekładni | 20° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 3,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 115iL

