Husqvarna 110iL FLXi Podkaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Akumulatorowa podkaszarka do trawy z trybem przycinania krawędzi i opcjonalnymi przystawkami, przeznaczona do małych ogrodów
- Automatyczne wysuwanie żyłki i składana osłona roślin, a koło podporowe zapewnia większą kontrolę podczas przycinania krawędzi trawnika
- Umożliwia wykonywanie wszystkich typowych zadań ogrodowych za pomocą jednego narzędzia
- Przełączanie funkcji dzięki opcjonalnym przystawkom FLXi: dmuchawie, nożycom do żywopłotu i pilarce na wysięgniku
- Dzięki dzielonemu wałowi podkaszarka jest łatwa w transporcie i przechowywaniu
- Tryb krawędziowania: wystarczy obrócić głowicę żyłkową, aby użyć zintegrowanego koła podporowego i uzyskać większą kontrolę podczas cięcia krawędzi trawnika
- Elastyczny system akumulatorów: jeden akumulator może być używany w wielu narzędziach Husqvarna
- Urządzenie automatycznie wyłącza się po pozostawieniu bez nadzoru i ogranicza ryzyko obrażeń
- Niski poziom hałasu, intuicyjne sterowanie przyciskami
- Cena obejmuje głowicę żyłkową A15B, regulowany przedni uchwyt
- Cena nie obejmuje szelek, tarczy tnącej, akumulatora, noża do trawy, ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970531201
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 547,97 zł 749,00 zł 674,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | PMDC 2 szczotki |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 30 cm |
| Prędkość | 6500 obr/min |
| Głowica żyłkowa | A15B |
| Kąt przekładni | 20 ° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 110iL
