Husqvarna 540i XP Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki
- Pilarka do pielęgnacji drzew, nadaje się do usuwania małych i średnich drzew
- Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk użytkowania, historii usług i ostatniej znanej lokalizacji w aplikacji Husqvarna Connect
- Bezszczotkowy silnik z wysokim i stałym momentem obrotowym. Duża prędkość umożliwia szybkie, płynne cięcie
- Odporna na warunki atmosferyczne, na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Automatyczne wyłączanie po 3 minutach bezczynności, w przypadku pozostawienia bez nadzoru. Przy włączonym hamulcu łańcucha wyłączenie następuje po 30 minutach
- Elastyczny system Bli-X, zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Tryb Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów. To jest rozwiązanie do zadań, które nie wymagają pełnej mocy
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione i gotowe do użycia
- Chowany uchwyt korka wlewu oleju ułatwia otwieranie. Wskaźnik oleju na klawiaturze
- Hamulec łańcucha uruchamiany bezwładnością. W przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Cena obejmuje prowadniсę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Cena nie obejmuje ładowarki i akumulatora w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970572414
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 779,67 zł 3 799,00 zł 3 419,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 24 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP21G |
| Podziałka | 0.325" mini |
| Waga | 2,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 540i XP
