Husqvarna 240i Pilarka akumulatorowa łańcuchowa z baterią i ładowarką
- Model jest częścią elastycznego systemu BLi-X 36 V Husqvarna, który oferuje zasilanie akumulatorowe do kilku narzędzi
- Technologia maksymalnego momentu obrotowego Max Torque gwarantuje moc niezależnie od zadania i minimalizuje ryzyko utknięcia łańcucha w drewnie podczas ścinki lub rozpiłowywania
- Beznarzędziowe napinanie łańcucha. Niski poziom hałasu zapewnia przyjemne warunki pracy, nie emituje spalin
- Silnik bezszczotkowy oznacza wyeliminowanie tarcia, a także niższą temperaturę podczas pracy
- Urządzenie automatycznie wyłącza się po pozostawieniu bez nadzoru, co wydłuża czas pracy akumulatora i ogranicza ryzyko obrażeń
- Wyposażona we wskaźniki LED informujące o stanie baterii
- Tryb Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów silnika
- Cena obejmuje akumulator BLi30 i ładowarkę 40-C80, prowadnicę 14 cali, z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970601107
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (12 szt)
-
-
- Cena netto: 2 194,31 zł 2 999,00 zł 2 699,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 12 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V/7,7Ah |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | S93G |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 3,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 240i
