Husqvarna 525HE3 Nożyce do żywopłotu spalinowe na wysięgniku
- Nożyce do żywopłotu z listwą tnącą o długości 60 cm i dużą prędkością roboczą, przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników, wyposażone w tylny zderzak i intuicyjne sterowanie ułatwiające uruchomienie
- Dzięki zasięgowi do 3 metrów i regulacji kąta 135° nadaje się zarówno do wysokich, jak i niskich żywopłotów
- Silnik X-Torq i pompa paliwowa zapewniają szybki rozruch przy minimalnym wysiłku, wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej
- Listwa tnąca w trybie transportowym ułatwia transport i przechowywanie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967944901
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 3 504,88 zł 4 790,00 zł 4 311,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość robocza | 4400 cięcia/min |
| Pojemność cylindra | 25,4 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1 kW/1,3 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,5 L |
| Długość listwy | 60 cm |
| Odstęp między zębami | 30 mm |
| Długość, tryb transportowy | 126 cm |
| Waga | 5,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 525HE3
