Husqvarna 520iHE3 Nożyce do żywopłotu akumulatorowe na wysięgniku bez baterii i ładowarki
- Akumulatorowe nożyce do żywopłotu o zasięgu do 3,5 m
- Listwa tnąca może być ustawiona pod różnymi kątami w stosunku do wału, dzięki czemu można ciąć górny poziom stojąc na ziemi. Listwę tnąca można złożyć w tryb transportowy
- Solidna metalowa obudowa, tylna osłona chroni zintegrowany akumulator przed zużyciem i uszkodzeniem
- Wygodny, obsługiwany jedną ręką uchwyt do regulacji kąta cięcia
- Tryb Save maksymalizuje czas pracy, zmniejsza poziom hałasu poprzez obniżenie obrotów
- Zaawansowany, bezszczotkowy silnik oznacza wysoki i stały moment obrotowy
- Spełnia wymogi stopnia ochrony IPX4 w zakresie odporności na deszcz, dzięki czemu można pracować w każdych warunkach pogodowych
- Kompatybilne ze wszystkimi bateriami Husqvarna 36 V
- Cena nie obejmuje akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967915813
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 828,46 zł 2 499,00 zł 2 249,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość robocza | 4000 cięcia/min |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Typ silnika | BLDC bezszczotkowy |
| Długość listwy | 55 cm |
| Odstęp między zębami | 32 mm |
| Długość, tryb transportowy | 150 cm |
| Waga | 4,2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 520iHE3
