Husqvarna 120iTK4-H Nożyce do żywopłotu akumulatorowe na wysięgniku z baterią i ładowarką
- Nożyce, które może służyć zarówno do przycinania żywopłotów, jak i do cięcia gałęzi, ponieważ zamiast osprzętu nożycowego można zamontować osprzęt do podkrzesywarki. Maksymalna średnica gałęzi 15 mm
- Regulowana 7-kątna listwa tnąca umożliwia łatwe ustawienie wygodnej pozycji cięcia do różnych zadań, do cięcia trudno dostępnych boków lub żywopłotów o różnych wysokościach
- Urządzenie jest wyposażone w rurę teleskopową o zasięgu do 4 m oraz dzielony trzonek
- Nożyce można rozdzielić na połowy bez użycia narzędzi, co ułatwia transport i przechowywanie
- Automatyczne wyłączanie po 60 sekundach bezczynności w przypadku pozostawienia bez nadzoru, co ogranicza ryzyko obrażeń
- Niski poziom hałasu zapewnia komfortową pracę
- Elastyczny system 36 V BLi-X firmy Husqvarna: jeden akumulator może być używany w wielu narzędziach
- Cena obejmuje akumulator BLi 10, ładowarkę 40-C80
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970515905
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (7 szt)
-
-
- Cena netto: 1 243,09 zł 1 699,00 zł 1 529,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość robocza | 2800 cięcia/min |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Typ silnika | PMDC 2 szczotki |
| Długość listwy | 50 cm |
| Odstęp między zębami | 20 mm |
| Długość, tryb transportowy | 230 cm |
| Waga | 4,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 120iTK4-H
