Husqvarna PW 130 Myjka ciśnieniowa
- Łatwa w obsłudze, myjka wyposażona w uchwyt do przenoszenia, wąż wysokociśnieniowy UltraFlex, wygodny do zwinięcia, schowek na wąż, metalową pompę
- Na modelu znajdują się również wskazówki dotyczące ustawiania dyszy i ciśnienia podczas pracy
- Przezroczysta pianownica ułatwia sprawdzenie pozostałego poziomu detergentu
- Podwójny schowek na pistolet i lancę
- Maksymalna wydajność dzięki dwóm połączeniom obrotowym lancy natryskowej i szybkozłączkom do węży, dysz i akcesoriów
- Dysza o zmiennym płaskim strumieniu z regulacją ciśnienia może być używana do szerokiego zakresu zadań, związanych z czyszczeniem
- Obrotowa dysza strumieniowa zapewnia ukierunkowaną, wysoką skuteczność czyszczenia i pomaga pozbyć się uporczywych zabrudzeń
- Kompaktowy rozmiar i niska waga ułatwiają przechowywanie i transport
- Cena obejmuje dyszę płaską i obrotową, rozpylacz piany FS 300 w zestawie
- Rekomendowane zastosowanie filtra do wody WF 300
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970648001
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 547,97 zł 749,00 zł 674,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP X5 |
| Rodzaj zasilania | Przewód |
| Napięcie, prąd | 220-240 V/7,4 A |
| Częstotliwość | 50 Hz 1 faza |
| Maksymalne ciśnienie | 130 bar |
| Wydatek wody | 324-465 L/godz |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Długość węża | 6 m |
| Maksymalna wysokość samozasysania | 0,5 m |
| Pojemność pojemnika | 0,4 L |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna PW 130
