Husqvarna 345C Myjka ciśnieniowa
- Myjka ciśnieniowa do trudnego czyszczenia pojazdów i kamiennych murów, wyposażona w elastyczny wąż, metalową pompę
- Aluminiowy uchwyt teleskopowy i uchwyt na przewód zasilający z funkcją szybkiego uwalniania sprawiają, że myjkę można wygodnie transportować i przechowywać
- Szybkozłączka węża skraca czas przygotowania do czyszczenia
- Przyczepność na nierównym podłożu dzięki dużym miękkim kołom zamontowanym na metalowej osi
- Miejsce na akcesoria, maksymalna wydajność i wygoda dzięki dwóm połączeniom obrotowym lancy natryskowej i szybkozłączkom do węży, dysz i akcesoriów
- Płaska dysza z regulacją ciśnienia może być stosowana do szerokiego zakresu prac, zapewniając doskonałe rezultaty
- Obrotowa dysza pomaga skutecznie pozbyć się trwałych zabrudzeń
- Przezroczysta pianownica ułatwia sprawdzenie pozostałego poziomu detergentu
- Cena obejmuje dyszę płaską i obrotową, rozpylacz piany FS 300
- Rekomendowane zastosowanie filtra do wody WF 300
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967677601
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 060,16 zł 1 449,00 zł 1 304,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP X5 |
| Rodzaj zasilania | Przewód |
| Napięcie, prąd | 230 V/10 A |
| Częstotliwość | 50 Hz 1 faza |
| Maksymalne ciśnienie | 145 bar |
| Wydatek wody | 420-550 L/godz |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Długość węża | 8 m |
| Maksymalna wysokość samozasysania | 1 m |
| Pojemność pojemnika | 0,5 L |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 345C
