Husqvarna TR 348 Glebogryzarka spalinowa
- Kompaktowa i łatwa w użyciu glebogryzarka o dużej zwrotności, wyposażona w zęby spiralne, gumowe opony
- Osłona zębów zmniejsza ilość ziemi rozrzucanej przez obracające się zęby
- Regulowany składany uchwyt, regulowany w poziomie, w pionie dla najlepszej pozycji roboczej z łatwo dostępnymi dźwigniami sterowniczymi
- Bieg wsteczny zwiększa możliwości manewrowania i kontroli jazdy
- Pręt oporowy ułatwia pracę w zależności od rodzaju podłoża. Gumowe opony są w zestawie
- Nie posiada koła transportowe
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970652801
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 4 968,29 zł 6 790,00 zł 6 111,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Moc | 4 kW/5,4 KM |
| Szerokość robocza | 48 cm |
| Głębokość robocza | 15 cm |
| Liczba zębów | 4 |
| Biegi | 2 do przodu, 1 do tyłu |
| Rodzaj przekładni | Koło łańcuchowe |
| Koło/a transportowe | Nie |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 71 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna TR 348
