Husqvarna TF120 Glebogryzarka spalinowa
- Lekka, wszechstronna glebogryzarka z zębami mocowanymi z przodu, nadaje się do uprawy i uszlachetniania działek, sadzenia drzew lub krzewów lub orania bruzd pod rośliny
- Przekładnia łańcuchowa zapewnia dłuższą żywotność, a obracające się do przodu zęby zwiększają komfort, efektywność i wydajność
- Dwuelementowa przekładnia ze smarowniczkami dla serwisowania
- Pręt oporowy ułatwia pracę w zależności od rodzaju podłoża
- Składany uchwyt, uchwyt regulowany w pionie
- Dodatkowa brona pazurowa, 2 koła transportowe, unoszone na czas pracy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967100803
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 901,63 zł 2 599,00 zł 2 339,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 79 cm³ |
| Moc | 1,4 kW/1,9 KM |
| Szerokość robocza | 46 cm |
| Głębokość robocza | 15 cm |
| Liczba zębów | 6 |
| Biegi | 1 do przodu |
| Rodzaj przekładni | Łańcuchowa ręczna |
| Koło/a transportowe | 2 |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2 L |
| Waga | 27 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna TF120
