Husqvarna TF 435P Glebogryzarka spalinowa
- Glebogryzarka z przednim urządzeniem roboczym z potężnym górnozaworowym silnikiem
- Składany uchwyt dla najlepszej pozycji roboczej, regulowany w poziomie, również w pionie
- Pneumatyczne załączanie i rozłączanie sprzęgła
- Napęd załączany pneumatycznie i dźwignia zmiany biegów na uchwycie
- Bieg wsteczny zwiększa możliwości manewrowania i kontroli jazdy
- Osłona zębów zmniejsza ilość ziemi rozrzucanej przez obracające się zęby, chroni rośliny poza terenem pracy
- Dwuelementowa przekładnia ze smarowniczkami ułatwiającymi prace serwisowe
- Pręt oporowy ułatwia pracę w zależności od rodzaju podłoża
- Kółko do transportu unoszone na czas pracy
- Dwa uchwyty transportowe, obsypnik i metalowe koła dostępne dodatkowo. Nie posiada gumowe opony
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967101301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 3 797,56 zł 5 190,00 zł 4 671,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 163 cm³ |
| Moc | 3,5 kW/4,8 KM |
| Szerokość robocza | 80 cm |
| Głębokość robocza | 30 cm |
| Liczba zębów | 6 |
| Biegi | 2 do przodu, 1 do tyłu |
| Rodzaj przekładni | Łańcuchowa, pneumatyczna |
| Koło/a transportowe | 1 |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,1 L |
| Waga | 59 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna TF 435P
