Husqvarna TF 335 Glebogryzarka spalinowa
- Glebogryzarka do użytku w ogrodzie, napędzana mocnym silnikiem górnozaworowym o łatwym zapłonie
- Zdejmowana obudowa przekładni z możliwością smarowania: dwuelementowa przekładnia ze smarowniczkami dla łatwego serwisowania
- Wygodny uchwyt z możliwością zmiany biegów, regulowany w poziomie i w pionie dla najlepszej pozycji roboczej
- Bieg wsteczny dla optymalnej możliwości manewrowania
- Składany uchwyt ułatwia transport i przechowywanie
- Koło transportowe, drążek holowniczy
- Osłona zmniejsza ilość ziemi rozrzucanej przez obracające się zęby, chroni rośliny poza terenem pracy
- Pręt oporowy ułatwia pracę w zależności od rodzaju podłoża.
- Szereg opcjonalnych akcesoriów, w tym zestaw obsypników z metalowymi kołami dostępne dodatkowo
- Nie posiada gumowe opony
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970652701
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 852,85 zł 3 899,00 zł 3 509,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Moc | 4 kW/5,4 KM |
| Szerokość robocza | 80 cm |
| Głębokość robocza | 30 cm |
| Liczba zębów | 6 |
| Biegi | 2 do przodu, 1 do tyłu |
| Rodzaj przekładni | Łańcuchowa ręczna |
| Koło/a transportowe | 1 |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 58 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna TF 335
