Husqvarna LC 353VE Kosiarka spalinowa
- Kosiarka z napędem i elektrycznym rozruchem do wydajnego koszenia w większych ogrodach, maksymalna powierzchnia trawnika 1000 m²
- Funkcja elektrycznego rozruchu oznacza, że koszenie można rozpocząć bez wysiłku — wystarczy nacisnąć przycisk i pociągnąć za dźwignię. Po zwolnieniu dźwigni silnik zatrzymuje się, aby wyeliminować ryzyko pracy bez nadzoru
- Prędkość jazdy można wyregulować w zależności od potrzeb i dostosować do stanu trawnika
- Obsługę ułatwiają rozruch z automatycznym ssaniem, centralna regulacja wysokości koszenia
- Wyposażona w silnik Husqvarna o niskim zużyciu paliwa i kompozytowe urządzenie tnące o szerokości 53 cm
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z pałąkiem, wygodny uchwyt do podnoszenia z przodu
Odpowiednio wyważony jednoręczny uchwyt umożliwia regulację wysokości cięcia w prosty i wygodny sposób - Łatwo składany uchwyt aby zminimalizować przestrzeń potrzebną do przechowywania i przenoszenia
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970541701
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 3 218,70 zł 4 399,00 zł 3 959,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 5 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Wysokość koszenia | 20-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 60 L |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Waga | 32 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 353VE
