Husqvarna LC 353AWD Kosiarka spalinowa
- Kosiarka z napędem na wszystkie koła do pagórkowatych ogrodów ze stromymi zboczami, dobrze się sprawdza w obszarach z wysoką trawą
- Regulacja wysokości koszenia w dziewięciu położeniach
- Możliwość zbierania ścinków lub mulczowania BioClip, zastosowania tylnego wyrzutu, aby okiełznać wysoką trawę
- Uchwyt można zwolnić jedną ręką bez zatrzymywania silnika, co ułatwia manewrowanie wokół przeszkód i żywopłotów
- Zmienna prędkość jazdy w zależności od potrzeb i stanu trawnika
- Napęd na cztery koła zapewnia lepszą przyczepność na nierównej, wilgotnej, śliskiej nawierzchni nawet w trudnych warunkach
- AutoWalk, oburęczne sterowanie prędkością umożliwia używanie na zmianę obu dłoni do płynnej regulacji szybkości jazdy, koszenie wzdłuż żywopłotów czy wokół przeszkód jest łatwiejsze, ponieważ kosiarka będzie nadal posuwać się do przodu, nawet jeżeli jedna z dłoni puści uchwyt
- Wzmocnione urządzenie tnące PremierCut, wzmocniony przód zapewnia ochronę przed kolizją i zwiększa trwałość
- Cena obejmuje wkładkę BioClip
- Cena nie obejmuje zestaw BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970450101
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 926,02 zł 3 999,00 zł 3 599,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Honda |
| Moc | 3,6 kW/4,9 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd AWD, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Wszystkie 4 |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4,8 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Wysokość koszenia | 25-102 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Czteropunktowa, 9 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 41,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 353AWD
