Husqvarna LC 347VE Kosiarka spalinowa
- Kosiarka z napędem i elektrycznym rozruchem, koszem do trawników o maksymalnej wielkości 800 m²
- Funkcja elektrycznego rozruchu oznacza, że koszenie można rozpocząć bez wysiłku — wystarczy nacisnąć przycisk i pociągnąć za dźwignię. Aby zatrzymać silnik, wystarczy zwolnić dźwignię. Obsługa jest bezpieczna, ponieważ minimalizuje ryzyko przypadkowego uruchomienia i pracy bez nadzoru
- Zmienna prędkość jazdy w zależności od potrzeb i stanu trawnika
- Odpowiednio wyważony jednoręczny uchwyt umożliwia regulację wysokości cięcia w prosty i wygodny sposób
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem, szybka regulacja uchwytu na 2 wysokościach
- Dzięki składanym uchwytom kosiarka zajmuje mniej miejsca podczas transportu i przechowywania
- Wygodny do złapania tylny uchwyt ułatwia przenoszenie w pomieszczeniach magazynowych, wkładanie do samochodu i wnoszenie po schodach
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970541401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (7 szt)
-
-
- Cena netto: 2 926,02 zł 3 999,00 zł 3 599,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 5 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 800 m² |
| Szerokość koszenia | 47 cm |
| Wysokość koszenia | 20-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 55 L |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Waga | 31,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 347VE
